Güngören Elektrikçi

Kategori: Hizmet Verdiklerimiz | 0

Güngören elektrikçi, İstanbul Güngören’de elektrik problemlerinin çözülmesi, elektrik alt yapılarının düzenlenmesi ve tekrar inşa edilmesi noktasında sizlere pratik hizmetler sunar. Haftanın yedi gün yirmi dört saati Güngören bölgesinde bizlere ulaşabilirsiniz. Elektrikçi Güngören firmamız, güvenilir, hızlı ve ekonomiktir.

 

Ekibimiz, İstanbul Güngören elektrik arıza servisi ile kablo kopması ve yanması, priz arızaları, sigorta yanması, kombi sigorta bağlantısı, kapı otomatik arızası, elektrik saati yanması ve pek çok elektriğe dayalı sebeplerden dolayı oluşan tüm arızaları çok hızlı bir şekilde tespit eder ve güvenli bir şekilde tamiratını gerçekleştirir.

 

GÜNGÖREN ELEKTRİK TESİSATI

Ev ve işyeri gibi yeni yapılan tüm mekanların kablolu altyapısı ekibimiz tarafından yapılmaktadır.. Güngören elektrik hattı, telefon kablo hattı, internet hattı ve tüm kablo çekme işlemleriniz için bizlerle iletişimi geçebilirsiniz. Firmamız tüm meskenlerinizin kablo ile yapılacak elektrik tesisatını döşemekte ve en kaliteli, en uygun malzemeleri kullanarak sizlere uzun vadeli kullanım imkanı sağlamaktadır.

 

Ayrıca eskimiş ve sürekli arızalara sebep olan bütün elektrik hattınızı isterseniz arkadaşlarımız incelemekte, problemli bağlantılar tespit edilerek düzeltilmekte ve sizlere daha huzurlu bir kullanım konforu sunulmaktadır.

 

İşyeri apartman ofis bina ve diğer tüm yapıların elektrik tesisatı, internet hattı altyapısı ve telefon hattı kurulumları için ekibimizden faydalanabilirsiniz.

EKİBİMİZİN VERDİĞİ HİZMETLER

TELEFON ARIZALARINIZ

İNTERNET ARIZALARINIZ

KABLOLAMA

TOPRAKLAMA HAT ÇEKİMİ

UYDU CİHAZ KURULUMU

GAZ DEDEKTÖRLERİ

ALARM SİSTEMLERİ

YANGIN SİSTEMLERİ

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

İNŞAAT

PANOLAMA

TADİLAT VE DEKOR AYDINLATMALARI

ARIZA OFİS AYDINLATMA

OFİS ELEKTRİK SİSTEMLERİ

PANO KURULUM

KOMPAZE PANO KURULUMU

OTOMASYON SİSTEMLERİ

KABLOLAMA TAVA KURULUM

PARATONEL KURULUM

HİDROFOR SİSTEMLERİ

 

GÜNGÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER


ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN ELEKTRİKÇİ
AKINCILAR ELEKTRİKÇİ
GENÇOSMAN ELEKTRİKÇİ
GÜNEŞTEPE ELEKTRİKÇİ
GÜVEN ELEKTRİKÇİ
HAZNEDAR ELEKTRİKÇİ
MAREŞAL ÇAKMAK ELEKTRİKÇİ
MEHMET NESİH ÖZMEN ELEKTRİKÇİ
MERKEZ ELEKTRİKÇİ
SANAYİ ELEKTRİKÇİ
TOZKOPARAN ELEKTRİKÇİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir